1 Lis

Krátké info k závodu

Všichni přihlášení běžci se zaplaceným startovným si své startovní číslo mohou do začátku startu bez zdržování vyzvednout samoobslužně v centru závodu. Přihlášení závodníci bez platby si své číslo vyzvednou ve venkovním prostoru v místě občerstvení , kde se i přihlašují ke svému běhu rodiče s dětmi. Pro všechny ostatní běžce je připravena presentace ve vnitřních prostorech pivovaru CLOCK (nutno vyplnit přihláškový lístek).

Přihlášky se velice slušně plní, tombola se plní, ceny se připravují, putovní poháry jsou doplněny o poslední vítěze. Teď už snad chybíte jenom Vy, těšíme se na Vás.

26 Říj

7.listopad-VŘSR-co to je ?

Od nás starších pro ty mladší. V tento den jsme po dost dlouhou dobu slavili (nuceně) (ne)slavné vítězství Velké Říjnové Socialistické Revoluce (proč v listopadu?…….).Naštěstí už ta doba je dost dlouho za námi a tak mi si raději půjdeme zaběhat v Potštejně. I v této dost složité době nám byly naši dlouholetí (a jeden nový) sponzoři velmi nakloněni, tak že se můžete těšit na tradiční ceny a velmi bohatou tombolu, která se bude losovat ze všech doběhnutých čísel a 5 nejlepších v letošním CLOCK Cupu ( 3 závody) na finanční odměnu. A jinak ten začátek příspěvku berte s nadhledem. Ahoj v Potštejně MichalS.