27 Pro

PF 2023

Hooodně zdraví a pohodové kilometry v příštím roce, a ať se sejdeme na našich závodech, přeje

24 Bře

Jarní probuzení

Sice stále ještě běžkuju, ale už pomalu začínáme připravovat letošní CLOCK cup. Opět se bude jednat o tři tradiční závody. Protože letošní inflace fičí do oblak, tak jsme zvýšili letošní odměnu pro 5 nejlepších na 8000 Kč. Podrobné info o bodovém hodnocení a rozdělení dotace přijde později.

Předběžné termíny:

21.5.22 Běh na Vrbickou rozhlednu

10.9. Liščí doly

6.11. Drsný běh okolo hradu Potštejn

Zatím se mějte fajn a běhejte. MichalS

1 Lis

Krátké info k závodu

Všichni přihlášení běžci se zaplaceným startovným si své startovní číslo mohou do začátku startu bez zdržování vyzvednout samoobslužně v centru závodu. Přihlášení závodníci bez platby si své číslo vyzvednou ve venkovním prostoru v místě občerstvení , kde se i přihlašují ke svému běhu rodiče s dětmi. Pro všechny ostatní běžce je připravena presentace ve vnitřních prostorech pivovaru CLOCK (nutno vyplnit přihláškový lístek).

Přihlášky se velice slušně plní, tombola se plní, ceny se připravují, putovní poháry jsou doplněny o poslední vítěze. Teď už snad chybíte jenom Vy, těšíme se na Vás.

31 Říj

Neběžíme Drsný běh okolo hradu Potštejn….poběžíme za rok?

Marně jsme ve skrytu duše doufali, ale realita je zcela jiná. Kapacita závodu, i přes neustále stoupající čísla (hrozného) COVIDU, byla skoro naplněna (což nás velice těší), ale dnešním dnem jsme nuceni závod (letos) bez náhrady zrušit. Všem přihlášeným během týdne zašleme zaplacené startovné na účet, ze kterého bylo placeno. V nejbližších dnech rozhodneme, jak vyhodnotíme letošní CLOK CUP. Mějte se fajn, ať to běží a snad se uvidíme příští rok na našich závodech.

11 Zář

Pozor změna !!!!

Z důvodů úplného uzavření chaty na Vyhlídce jsme byli nuceni změnit centrum závodu (snad i k lepšímu). To bude na myslivecké chatě, která je přímo na stejné silnici k Vyhlídce, ale o cca 300 metrů dříve. Zde bude zajištěno zázemí pro závod, občerstvení i parkování a bude zde i start a cíl závodu. Z tohoto důvodu je i mírně upravena trať a nepatrně zkrácena (cca 300m). Vše ostatní zůstává beze změn. Díky za pochopení MichalS.